Link-Cables to nowoczesna technologia. innowacyjność. jakość.

Link-Cables została założona w 2014r. Jednak historia, wiedza o rynku i produktach sięga dużo dalej. Przez lata współpracowaliśmy z najbardziej znanymi firmami i producentami na rynku Polskim i Europejskim.


Kim jesteśmy

W naszym portfolio znajdą Państwo bardzo szeroki zakres oferty dotyczącej kabli specjalistycznych. Począwszy od kabli elektroinstalacyjnych, idąc przez produkty dedykowane dla branż Kolejowej, Automotive, Morskiej, Przemysł, Budowa Maszyn i innych.

Lata doświadczenia na rynku kablowym sprawiły, że naszym głównym celem stała się pomoc klientom w doborze odpowiednich produktów do ich wymagań. Specjalizujemy się w doradztwie technicznym, szkoleniach i doborze komponentów w zakresie wielu branż.

Wysoka jakość produktów i usług jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy zdeterminowani, by wspierać naszych klientów w każdym obszarze działalności. Ciągły rozwój i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań na rynek stało się naszym nadrzędnym celem w drodze do sprostania wyzwaniom jakie stawiają nam nasi klienci!


Our History